Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

.

4 września w Szkole Podstawowej nr 1 zainaugurowano rok szkolny 2023/2024. Uroczystość dla uczniów klas 0-VIII rozpoczęła się na placu szkolnym.

Dyrektor szkoły p. Anna Gawin wprowadziła nowych członków społeczności szkolnej w zasady organizacji pracy i nauki, nie zapominając oczywiście o życzeniach wielu sukcesów, rozwijania pasji i zainteresowań. Rodziców zapewniła natomiast o otwartości i gotowości szkoły do współpracy. Uczniom klas VIII przypomniała o zbliżającym się egzaminie i wytężonej pracy z tym związanej. "Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo"- powiedziała pani dyrektor Anna Gawin - życząc wszystkim zebranym właśnie takiego bogactwa.

Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Otrzymali od swoich wychowawców kamizelki odblaskowe. Sprawdzać się one będą w drodze do szkoły, ubrane w nie dzieci będą dobrze widoczne na drodze.

Pani Dyrektor poinformowała o remontach przeprowadzonych w czasie wakacji: powstała ekopracownia w ramach projektu, na którą pozyskano 50 000 zł oraz nowa pracownia komputerowa z 30 laptopami.

Kolejnym etapem uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego było spotkanie uczniów z wychowawcami poszczególnych klas.

NOWY ROK SZKOLNY 2023/2024 ZOSTAŁ OTWARTY !