Nowy rok szkolny 2021/2022

Nowy rok szkolny 2021/2022

Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać.”

Ciekawość nie istnieje bez przyczyny”

A. Einstein

 

Kochani Uczniowie!

Po wakacyjnej przerwie stajemy na progu nowego roku szkolnego, pełni zapału, sił, nadziei i różnorodnych planów. Niewątpliwe wśród nich powinny się znaleźć promocje do kolejnych klas z jak najlepszymi wynikami w nauce, zdając egzamin ósmoklasisty.

Życzę, byście przy realizacji swoich zamierzeń nigdy nie wątpili we własne siły, możliwości, byli gotowi rozwijać talenty, uzdolnienia. Pamiętajcie, że otaczają Was ludzie, którzy zawsze są gotowi Was wspierać. Drodzy Uczniowie klas Pierwszych! Otwieramy przed Wami nie tylko drzwi szkoły, ale przede wszystkim nasze serca i umysły. Od dzisiaj Jedynka jest również Waszą szkołą, by lata tu spędzone przyniosły Wam nie tylko wiedzę umiejętności, ale także trwałe przyjaźnie i niezapomniane chwile. Pragnę, abyście poczuli się tutaj dobrze i bezpiecznie, starsi koledzy otaczali Was przyjaźnią i opieką. Życzę wszystkim uczniom, aby czas spędzany w szkole był radosny i pracowity, bo wtedy osiągniecie wiele sukcesów. Życzę zatem wewnętrznej motywacji i wytrwałości.

Drodzy Rodzice, na początku roku szkolnego życzę Wam wielu powodów do zadowolenia. Jak zawsze liczę na Waszą współpracę, a w tym trudnym czasie na szczególne wsparcie. Rodzicom Pierwszoklasistów pragnę podziękować za wybór naszej szkoły. Stu uczniów rozpoczynających swoją przygodę z Jedynką napawa nas dumą. Tak duża liczba pierwszoklasistów oraz czas pandemii uniemożliwił moje uroczyste spotkanie inauguracyjne. Niemniej jednak pragnę zapewnić, że żaden mały talent nie pozostanie niezauważony, bo każde dziecko jest zdolne, a naszą rolą jest te zdolności dostrzegać, rozwijać i wspierać.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy Szkoły życzę Wam siły i wytrwałości w podejmowanych działaniach, satysfakcji z wykonywanej pracy i zadowolenia z jej efektów.

Anna Gawin – dyrektor szkoły