Półkolonie 05.07-23.07.2021r.

Półkolonie

3 turnusy w każdym udział wzięło 15 dzieci

Działo się dużo przez te 3 tygodnie:

Dziękujemy wszystkim naszym Edukatorom, Nauczycielom, Prowadzącym za ogromne zaangażowanie, chęć przygotowania dla Was wesołych lekcji i wykazaniem się ogromną kreatywnością tak, by każda lekcja była barwna i inspirująca!

Pokłony za przepyszne jedzenie dla Burgerownia zKURczyBYK oraz Prossimo - włoskie bistro!

Dziękujemy bardzo za bezpieczny transport w najbardziej komfortowych warunkach Gryf-Bus i Stefan Bus!

Ogromne podziękowania dla Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Henryka Sienkiewicza w Miechowie za udzielenie nam wspaniałej bazy oraz za wszelką życzliwość!

Dziękujemy z całego serca Dariusz Marczewski - Burmistrz Miechowa , reprezentującego Urząd Gminy i Miasta Miechów, za udzielone wsparcie finansowe- to właśnie dzięki niemu mieszkańcy gminy mogli skorzystać z naszej oferty za jedyne 270 złotych!

I na koniec, ale nie mniej ważne podziękowania dla Dzieciaków za zapał, chęć do nauki w środku wakacji, niezmierzoną ilość przebytych kroków, przejechanych kilometrów i promiennych uśmiechów oraz dla kochanych Rodziców, za zaufanie którym nas obdarzyliście, powierzając nam Wasze najcenniejsze Skarby

Do zobaczenia na następnych półkoloniach! Wszystkich, którzy nie dostali się na nasze półkolonie letnie zapraszamy do śledzenia naszej strony i zapisy na półkolonie zimowe 2022

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym gminy Miechów.