Rekrutacja PSM I st. w Miechowie

Rekrutacja PSM I st. w Miechowie

 

Szanowni Rodzice i Kandydaci

 

Rozpoczynamy okres rekrutacji do naszej szkoły. Jeżeli chcecie rozwijać swoje (swoich dzieci) talenty i zainteresowania muzyczne, my otworzymy Wam drzwi do świata muzyki. Zapraszamy kandydatów w wieku od 6 do 16 lat do przyłączenia się do naszej muzycznej rodziny. Oferujemy podróż pełną artystycznych przygód  i niezapomnianych muzycznych przeżyć.

Nasza szkoła od ponad 50 lat z powodzeniem kształci dzieci (w cyklu 6-letnim) i młodzież (w cyklu 4 letnim), rozwijając ich kompetencje gry na instrumentach oraz kształtuje charakter, rozwija osobowość i zdolności poznawcze przydatne w nauce w szkołach ogólnokształcących. Uczniowie nasi biorą udział w wielu konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, a także kontynuują naukę w szkołach muzycznych wyższych stopni, niejednokrotnie stając się sławnymi muzykami występującymi na wielu scenach w Polsce i za granicą.

Jeśli podobnie jak oni pragniecie realizować się artystycznie, weźcie udział
w rekrutacji do naszej szkoły i rozpocznijcie razem z nami swoją przygodę z muzyką. Powodzenia!

 

ZASADY REKRUTACJI:

  1. Złóż wniosek o przyjęcie do szkoły za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA do dnia 15 czerwca 2021 r.
  2. Przygotuj zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do nauki w szkole muzycznej i dostarcz je do szkoły najpóźniej w dniu przesłuchania (brak zaświadczenia uniemożliwia przyjęcie).
  3. Weź udział w przesłuchaniu wstępnym w dniu 16 czerwca 2021 roku .  O terminie zostaniesz powiadomiony telefonicznie.
  4. Zadzwoń pod numer tel. 41 383 16 30, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji.